خدمات تدریس خصوصی

همان طور که می دانیم موفقیت در امتحانات، المپیادهای علمی، کنکور و... با گرفتن نمرات خوب و بالا میسر می شود؛ شما می توانید از کتاب های کمک آموزشی، فیلم های آموزشی و... استفاده کنید. در این میان یکی از موفق ترین روش ها شرکت در کلاس های تدریس خصوصی به صورت آنلاین است؛ که با توجه به ویژگی هایی که دارد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان با استفاده از آن به نتیجه مدنظر خود رسیده اند.اساتید هلدینگ پژوهشی متفکران در کلاس های تدریس خصوصی تنها به ارائه و آموزش دروس اکتفا نخواهند کرد و با توجه به شناختی که از شما پیدا می کنند در خصوص نحوه مطالعه دروس مختلف و در رابطه با نحوه حل تمرین و برنامه ریزی و کار با نرم افزارهای تخصصی و... نیز شما را راهنمایی می کنند. اساتید ما در ابتدای کلاس توضیحات عمومی در خصوص نحوه مطالعه صحیح دروس، برنامه ریزی اصولی و... ارائه می کنند و در حین آموزش توضیحات مختص شرایط هر شاگرد را ارائه خواهند داد و به این ترتیب به صورت پایه ای شاگردان خود را برای طی کردن مسیر موفقیت هدایت می کنند.

استعلام قیمت و ثبت سفارش خدمات تدریس خصوصی

مزایای تدریس خصوصی با مدرسین هلدینگ پژوهشی متفکران چیست؟

با توجه به آنلاین بودن تدریس خصوصی، کلاس ها در هر زمان و مکانی تشکیل می شود، در زمان امتحانات و ایامی که شما شرایط ویژه ای دارید می توانید زمان و نحوه برگذاری کلاس ها را تعیین کنید. مزیت بسیار کاربردی که در تدریس های خصوصی آنلاین وجود دارد این است که یادگیری بسیار سریع و در زمان کم و البته به صورت هدفمند اتفاق خواهد افتاد مثلا در صورتی که بخواهید برای انجام یک پروژه، نرم افزاری را یاد بگیرید می توانید به صورت هدفمند قسمت هایی از نرم افزار را فرابگیرید که به صورت تخصصی برای پروژه شما کارایی دارد. با توجه به مزایای فوق العاده تدریس خصوصی آنلاین بر آن شدیم در هلدینگ پژوهشی متفکران، با استفاده از اساتید مجرب و کارآزموده در همه رشته ها و مقاطع تحصیلی از دبستان تا دانشگاه، در خدمت شما عزیزان باشیم. با توجه به اینکه اساتید هلدینگ پژوهشی متفکران از نخبگان رشته خود هستند، می توانند برای شاگردان خود به عنوان یک الگوی موفق باشند و انگیزه شاگردان خود را برای موفقیت بالا ببرند. به عنوان مثال زمانی که شاگرد رشته زیست شناسی در کلاس های تدریس خصوصی ما شرکت کند به این باور می رسد که همان طور که استاد نمره بالای 90 در این رشته بدست آورده است، پس پس او هم می تواند به این ترتیب تلاش خود برای دریافت بالاترین مدارج علمی مضاعف می کند. با انتخاب هلدینگ پژوهشی متفکران برای تدریس خصوصی با اساتید تدریس خصوصی ارتباط میستقیم خواهید داشت. نتایج و نظرات شاگردهای قبلی استاد مدنظر شما قابل مشاهده خواهد بود جزوات آموزشی استاد مدنظر شما پیش از شروع آموزش قابل مشاهده و بررسی خواهد بود. نمونه ای از تدریس استاد مدنظر شما قابل مشاهده خواهد بود. 

برای مشاوره رایگان، اطلاع از زمان و نحوه شرکت در کلاس های تدریس خصوصی همه رشته ها و پایه های تحصیلی با شماره های ما تماس بگیرید.

تدریس خصوصی با مدرسین هلدینگ پژوهشی متفکران در چه زمینه و مقاطعی امکان پذیر میباشد؟

دبستان تا متوسطه

تدریس خصوصی همه دروس دبستان ( پایه اول تا ششم تحصیلی) و متوسطه (دوره اول و دوم) با به روزترین روش های آموزش ارائه شده از سوی آموزش و پرورش، توسط معلمان مدارس دولتی و تیزهوشان معتبر از سراسر کشور انجام شود. در این زمینه شما عزیزان می توانید از طریق تماس با مجموعه، مشاوره های رایگان را دریافت نمایید و نمونه آموزش های معلمان برتر را مشاهده بفرمایید تا از این طریق بتوانید به بهترین نحو از دانش و معارت معلمان هلدینگ پژوهشی متفکران استفاده کنید.

دانشگاهی

اعضای هیئت مدیره هلدینگ پژوهشی متفکران دارای سابقه چندین ساله در آموزش دروس فنی مهندسی مانند مهندسی آب و دروس علوم پایه مانند میکروبیولوژی و .... هستند؛ اساتید هلدینگ پژوهشی متفکران با استفاده از جزوات و مطالب به روز هر رشته صورت کاملا تخصصی و تضمینی، دروس مدنظر شما عزیزان را ارائه خواهند داد؛ به این ترتیب ما با تیم مجرب اساتید مجموعه در زمینه آموزش های دروس دانشگاهی می توانیم در خدمت شما عزیزان باشیم.

نرم افزارهای تخصصی و آماری

همان طور که می دانیم در هر رشته تحصیلی فراگیری نرم افزارهای تخصصی آن رشته از ارکان کاربردی می باشد؛ به این ترتیب اساتید هلدینگ پژوهشی متفکران در زمینه آموزش نرم افزارهای تخصصی و آماری مانند R ، Spss ، Graph pad prism برای شما عزیزان تدریس های خصوصی خواهند داشت، برای اطلاع از نرم افزارهای آموزشی و زمان و نحوه تشکیل کلاس ها با ما تماس بگیرید.

 
آموزش تالیف پروپوزال و پایان نامه
با توجه به این که ما در هلدینگ پژوهشی متفکران با تیم مجربی از محققان، برای مشاوره انجام پروپوزال ،پایان نامه و انواع مقالات به شما عزیزان خدمت رسانی می کنیم، در حیطه آموزش تالیف پروپوزال و پایان نامه نیز به صورت تشکیل کارگاه های آموزشی می توانیم راهنمای شما دانشجویان گرامی باشیم، کافیست با ما تماس بگیرید تا در هر زمینه ای که نیاز دارید آموزش های کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم.

استعلام قیمت و ثبت سفارش خدمات تدریس خصوصی