حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

66242480902

با ما در تماس باشـید

مشاهده قوانین و ضوابط هلدینگ پژوهشی متفکران

لطفا با دقت قوانین مربوطه را مطالعه کنید

1.	کاربر:

1. کاربر:

 به شخصی گفته می شود که در سایت ثبت نام کرده و شامل اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

3 :

3 :

روزهای تعطیل جز زمان تحویل معرفی شده است که در پیش فاکتور لحاظ می گردد به عبارتی روزهای تعطیل هم جز روزهای فعالیت موسسه است و روزهای تعطیل موجب اضافه شدن به زمان تحویل سفارش نمی شود.

5 :

5 :

تمامی پرداخت های آنلاین که از طریق بانک تجارت صورت می گیرد و توسط بانک تجارت ضمانت می شود.

7 :

7 :

در صورتی که محقق نسبت به فروش پروژه هایی که صاحب حقوق مادی و معنوی اثر نباشد، اقدام کند، کلیه مسئولیت ها با وی می باشد و موسسه هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت و اگر که مراجع قضایی اطلاعات محقق را طلب نمایند در اختیار مراجع قرار خواهد داد.

9 :

9 :

موسسه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که نتیجه مواردی خارج از اختیار موسسه هستند مانند وقوع بلایای طبیعی، قوه قهریه، شرایط غیرعادی، قطعی شبکه، اینترنت، اینترانت، خرابی دیتا، خرابی سرور و... باشد را ندارد.

11 :

11 :

موسسه هزینه و زمان تحویل کار را از طریق پیامک و ایمیل معرفی شده در بخش ثبت نام اعلام م نماید. موسسه در قبال عدم دریافت پیامک به علت انسداد پیامک های تبلیغاتی مسئولیتی نخواهد داشت.

13 :

13 :

موسسه بعد از کنسل سفارش از سوی کاربر به تناسب کار 20% از هزینه کل را به عنوان خسارت و الباقی را در حق کاربر تودیع می کند و بخشی از پروژه که انجام شده به کاربر تحویل داده می شود.

15 :

15 :

در سفارش های تحقیق کاربر موظف است فقط مشاوره اخذ نماید و کل کار را به محقق نسپارد.

17 :

17 :

پرداخت قسط بعدی سفارش تحقیق از جانب کاربر به منزله اعلام رضایت و تایید تحویل و کیفیت قسمت قبلی و اتمام گارانتی قسمت قبلی می باشد.

19 :

19 :

پژوهشگر موظف است کار را در دوقالب Word و PDF به موسسه تحویل دهد.

21 :

21 :

بر اساس آیین نامه موسسه 50% از مبلغ پروژه به عنوان پیش پرداخت پیش از شروع کار دریافت می گردد.

23 :

23 :

در صورتی که پیش از اتمام کار و زمان مقرر کار به صورت یک طرفه از سوی پژوهشگر لغو گردد هیچ گونه پرداختی بابت کارهای تایید شده صورت نمی گیرد و پژوهشگر موظف به جبران خسارت اعمال شده می باشد.

2.	کارفرما:

2. کارفرما:

 مالک هلدینگ پژوهشی متفکران می باشد که از این به بعد در قراردادها تحت عنوان موسسه بیان می شود.

4 :

4 :

تنها قیمت های اعمال شده در پیش فاکتور اعتبار دارند. تمامی پیش فاکتورهای صادره فقط برای 2 هفته اعتبار خواهند داشت.

6 :

6 :

کلیه حقوق محتوای وب سایت موسسه شامل ویدئوها تصاویر، متون و قوانین متعلق به موسسه می باشد و هر گونه کپی برداری و اشتراک گذاری ممنوع بوده و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد و شرعا نیز حرام می باشد.

8 :

8 :

موسسه در ارتباط با مفاد و فحوای سفارش کاربر چون هیچ گونه بررسی و تطبیقی انجام می دهد، لذا در صورتی که مفاد سفارش کاربر حاوی اطلاعات و متونی باشد که مغایر با قوانین و مقررات کشور، شرعی و عرفی باشد، هیچ گونه مسئولیتی ندارد و کلیه مسئولیت مفاد و مندرجات سفارش با کاربر می باشد.

10 :

10 :

موسسه از فونت های معمول برای متون تایپ شده ای که تحویل می دهد استفاده می کند مگر اینکه کاربر در خواست فونت بر اساس شیوه نامه به خصوصی را داشته باشد.

12 :

12 :

با توجه به اینکه ارتباط کاربر با محققین ممنوع می باشد لذا هر گونه ارتباط این دو باعث رفع مسئولیت موسسه در خصوص تضمین کیفیت پروژه می شود.

14 :

14 :

موسسه مسئولیتی درباره خسارات (مالی، جانی و...) ناشی از تاخیر در انجام قرارداد نخواهد داشت و کاربر میتواند منتظر اتمام کار بماند و در غیر این صورت مبلغ پرداخت شده به او برگردانده شده و سفارش انجام شده به او ارائه نمی شود.

16 :

16 :

در سفارش مقاله، موسسه هیچ گونه مسئولیتی از لحاظ اکسپت از مجله ها را ندارد و فقط برگشت وجه در صورت عدم پذیرش وجود دارد.

18 :

18 :

استفاده از خدمات هلدینگ پژوهشی متفکران به معنای پذیرش تمامی قوانین و آیین نامه های داخلی این موسسه می باشد.

20 :

20 :

صفحه آرایی و ویراستاری پایان نامه ها و سایر پروژه ها، طبق پروژه های جداگانه تعریف می شود.

22 :

22 :

در صورتی که پیش از اتمام پروژه کار به صورت یک طرفه از جانب سفارش دهنده لغو گردد مبلغ پرداخت شده قابل عودت نمی باشد.

24 :

24 :

در صورت عدم پاسخگویی پژوهشگر یا سفارش دهنده به تلفن، ایمیل و پیام بدون هماهنگی قبلی بعد از دو مرتبه اخطار کتبی قرار داد با شخص خاطی خود به خود لغو خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی مورد قبول نخواهد بود.

25 :

25 :

سفارش دهنده موظف می باشد پیش از دریافت کامل کار ظرف مدت 10روز که گارانتی کارها می باشد بازخورد خود را اعلام نماید. در غیر این صورت به منزله تایید کار می باشد