خدمات دانشجویی

یکی از مهمترین زمینه های فعالیت هلدینگ متفکران خدمات دانشجویی با رعایت کلیه نکات علمی و فنی مورد نیاز می باشد. با توجه به اهمیت مطالعات تحقیقاتی، ضرورت بهره گیری از منابع علمی، شیوه صحیح حل مساله و همچنین یافتن راهکارهای مناسب برای پیشبرد اهداف پژوهشی ما بر آن شدیم تا با همکاری افراد متخصص در زمینه فعالیت های آزمایشگاهی و تحلیل های آماری که هسته اصلی پایان نامه ها و مقالات است، به دانشجویان خدمت رسانی کنیم.

استعلام قیمت و ثبت سفارش خدمات دانشجویی

 پر واضح است، پایان نامه ها و تحقیقاتی که در آنها از دیتاهای دست اول آزمایشگاهی و میدانی استفاده می گردد؛ اعتبار بیشتری در مقایسه با سایر طرح های پژوهشی دارند. از آنجا که در رشته های علوم پایه (زیست شناسی، شیمی و...) و رشته های فنی مهندسی محور اصلی کار آنالیزهای میدانی و آزمایشگاهی است، هلدینگ متفکران با داشتن اعضای ثابت هیئت مدیره تحصیل کرده در رشته های فنی مهندسی و علوم تجربی می تواند در مسیر این تحقیقات همراه دانشجویان گرامی در همه مقاطع باشد.

از سوی دیگر با توجه به پتانسیل علمی و تجربه بالا ما، پروژه هایی که در آنها نرم افزارهای مدلسازی، تحلیل آماری مانند SPSS و... مورد استفاده قرار می گیرد، را نیز بدون نگرانی می توانید به ما بسپارید. با توجه به اینکه کلیه مراحل تحقیقاتی در پروژه های دانشجویی توسط تیم خبره ما انجام می شود، آموزش نهایی پروژه ها نیز به دانشجویان تحویل و به این ترتیب دانشجویان گرامی نسبت به طرح تحقیقاتی خود تسلط کامل پیدا می کنند.

یکی از قدرتمندترین زمینه های پژوهشی ما، در بخش خدمات دانشجویی، توسعه تحقیقات و پایان نامه های دانشجویی در قالب طرح های صنعتی و سازمانی می باشد؛ که با توجه به در اختیار داشتن تیم ماهری از دانشجویان بدون دغدغه می توانید صفر تا صد توسعه پایان نامه و طرح تحقیقاتی خود را به ما بسپارید.

در حوزه خدمات دانشجویی پروژه ها را در سه سطح از نظر کیفیت کار، زمان تحویل و هزینه، ارائه خواهیم داد که به صورت زیر هستند:

1.

پروژه های سطح یک

در پروژه های سطح 1 خدمات دانشجویی ما در سطح فوق تخصصی و در کمترین زمان ممکن حاضر می گردد که البته هزینه بالاتری نسبت به دو سطح قبلی خواهد داشت.

2.

پروژه های سطح دو

در پروژه های سطح 2 خدمات دانشجویی مذکور تخصصی تر می شوند و زمان تحویل بالاتری دارند. اما در صورت نیاز شما، با اعمال مختصر هزینه مازاد، کار در حداقل زمان ممکن آماده می شود.

3.

پروژه های سطح سه

پروژه های سطح 3 در این سطح خدمات دانشجویی از قبیل پایان نامه، پروپوزال، مقالات، تحلیل آماری، پاروپوینت، خلاصه نویسی و بازنویسی و... در سطح عمومی انجام می شود. که زمان تحویل طولانی تر و هزینه کمتری خواهد داشت.

advanced divider

ما در زمینه خدمات دانشجویی پس از تحویل کار به شما عزیزان مدت زمان 10 روز کارها را گارانتی می کنیم به صورتی که در این زمان در صورتی که با مشکلی مواجه شدید، آماده بازبینی و رفع مساله ایجاد شده برای شما عزیزان هستیم.

استعلام قیمت و ثبت سفارش خدمات دانشجویی