انجام خدمات تایپ آنلاین

انجام خدمات تایپ آنلاین

انجام خدمات تایپ آنلاین

انجام خدمات تایپ آنلاین | پیدا کردن مجموعه ای که این توانایی را داشته باشد، انجام تایپ فارسی را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام دهد مشکل است. هلدینگ پژوهشی متفکران به عنوان موسسه ای معتبر برای خدمات دانشجویی و سازمانی، سابقه طولانی در انجام انواع سفارش تایپ آنلاین و فوری دارد و با بهترین کیفیت تایپ و کمترین زمان انجام تایپ در خدمت دانشجویان و کارمندان گرامی است. تایپیست های ماهر و باتجربه هلدینگ پژوهشی متفکران هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته و فوری همه سفارشات تایپ را پذیرا می باشد. سفارش های دریافتی با نهایت دقت انجام می شود و دارای ضمانت می باشند. لازم به ذکر است که تنامی فایل ها با دقت بوسیله مجری انجام می شود.

انجام خدمات تایپ فارسی

امروزه تبادل اطلاعات و داده ها میان افراد به حالت متن دیجیتال و الکترونیکی انجام می شود. به این ترتیب افراد دائما احتیاج دارند تا متن های دست نویس، مقالات، پروپوزال ها، پایان نامه ها، فایل های صوتی، جزوه ها، کتب، و انواع داده های خود را به متن کامپیوتری تبدیل کنند. ولی سرعت هم در این مساله خیلی مهم و تاثیرگذار است. در این مرحله اهمیت کمک گرفتن از تایپیست حرفه ای واضح می شود، به خصوص بهره گیری از افرادی که بتوانند سفارش تایپ فارسی شما را با دقت، سرعت و کیفیت بالا انجام دهند. امروزه نرم افزار یا هوش مصنوعی بدون خطایی وجود ندارد که بتواند کار تایپ را بدون دخالت انسان و با کیفیت مطلوب به انجام برساند. به این ترتیب مناسب ترین گزینه ثبت سفارش پروژه تایپ به دست متخصصان هلدینگ پژوهشی متفکران خواهد بود.

انجام خدمات تایپ با بهترین کیفیت

مجموعه پژوهشی متفکران از همان ابتدای فعالیت خود به علت کیفیت بالای انواع تایپ ها در بین کاربران خود به صحیح  بدون غلط بودن تایپ ها شناخته شده است. همه سفارش های تایپی که به هلدینگ پژوهشی متفکران سپرده می شوند، بارها پیش از تحویل ارزیابی می شوند، در هر گام تمامی خطاهای احتمالی مانند املایی، نشانه گذاری، نگارشی و … کاملا بر طرف می گردد. به این ترتیب فایل نهایی تحویلی به کاربر عاری از هر گونه خطای دستوری، غلط املایی و… می باشد.

بیشتر مواقع دغدغه مهم کاربرانی که به پروژه های تایپ نیاز دارند، سرعت بالای تایپ است. فایل هایی که به تایپ نیاز دارند، زمانی کمی برای انجام تایپ دارند. تایپیست های ماهر و سرعتی ما در مجموعه پژوهشی متفکران می توانند سفارش تایپ فوری را در کمترین زمان، حتی طی چند ساعت به اتمام برسانند. در صورتی که سفارش تایپ آنلاین دارید پیشنهاد می کنیم آن را تنها به تایپیست های مجموعه پژوهشی متفکران بسپارید. مشاهده خدمات دانشجویی ما

قیمت انجام خدمات تایپ

ما تلاش کرده ایم تا قیمت خدمات تایپ در هلدینگ پژوهشی متفکران را در مناسب ترین حالت ممکن نگهداریم. در این راستا سفارش های تایپ را به بخش های مختلف تقسیم کرده ایم که هریک دقیقا بر اساس نیازها و بودجه شما کاربران عزیز می باشد:

 • سفارش تایپ معمولی: قیمت مناسب و ارزان، مناسب برای عمده کاربردها، برای دانشجویان و کارمندان تایپ های عادی و روزمره و….
 • سفارش تایپ ویژه: قیمت کامل و خدمات ویژه، مناسب برای متن های تخصصی، متن های آکادمیک در مقطع های تحصیلی بالا یا متن های خیلی حساس
 • تایپ حرفه ای: قیمت متغیر، رعایت همه الزامات مورد نیاز کتاب و نشریه مانند صفحه آرایی، فرمت، فونت، رنگ و…
 • ویرایش متن: قیمت تایپ به توجه به میزان ویرایش، ویرایش متن های تایپ شده که به اصلاح و تغییر نیاز دارند.

استفاده از تایپست های ماهر

انجام خدمات تایپ آنلاین

انجام خدمات تایپ آنلاین

تایپست ماهر به کسی گفته می شود که این توانایی را داشته باشد اطلاعاتی که دریافت می کند را به طور کارآمد و با دقت به سندهای خوانا تبدیل نماید. با اهمیت ترین مهارت های گروه تایپ هلدینگ پژوهشی متفکران به صورت زیر است:

 • دارا بودن مهارت های ارتباطی گفتاری و نوشتاری در سطح عالی
 • مهارت تایپ فوق سریع
 • توانایی بالا برای مدیریت زمان و سازمان دهی امور
 • دقت بالا در جزئیات
 • تسلط کامل بر نرم افزارهای آفیس

امکانات تایپیست های ما

هلدینگ پژوهشی متفکران دارای پیشرفته ترین امکانات برای انجام پروژه های تایپ می باشد. امکانات پیشرفته برای انجام تایپ دورکاری برای نتیجه گیری مطلوب امری الزامی است. مجموعه پژوهشی متفکران مطمئن می شود که اعضای گروه تایپیست همه امکانات زیر را داشته باشد.برخی از این امکانات که در اختیار تایپیست های تیم ما می باشد به صورت زیر است:

 • تایپ با کیبورهای پیشرفته برای تسریع امر تایپ
 • در اختیار داشتن به روز ترین نسخه نرم افزارهای تایپ
 • حضور یک شخص ناظر برای بررسی، اصلاح و تایید پروژه های تایپ
 • دارا بودن آخرین نسخه نرم افزارهای جانبی و افزونه ها برای انجام خدمات جانبی تایپ مثل فعالیت های گرافیکی و تنظیم متن

انجام خدمات تایپ به صورت دستی و تخصصی

یکی از خصوصیات منحصر به فرد انجام پروژه های تایپ در هلدینگ پژوهشی متفکران عدم استفاده از نرم افزارهای تایپ متن می باشد. به این دلیل که همه این نرم افزارها پی از اینکه متن را اسکن کنند توانایی این را ندارند برخی از کلمات را به سادگی بخوانند و در نهایت کلمه های شبیه را جایگزین می کنند. در برخی مواقع در زمان اسکن کردن کتاب، در صورتی که جلد کتاب تاخورده باشد کلمه را ناقص و نامفهوم تایپ می کند و مهم تر از همه اینکه تحت هیچ شرایطی نمی توانند متن های دستنویس را تایپ کنند.

به این دلیل هلدینگ پژوهشی متفکران برای انجام کار تایپ از مجری تایپیست خود کمک می گیرد. بسیاری از افراد در زمان استفاده از نرم افزارهای تایپ صوتی، یا هر نرم افزار تبدیل عکس به متن مشکلات زیادی خواهند داشت و خطاهای بسیاری را شاهد خواهند بود. همچنین این ابزارها با وجود اینکه به اینکه کار را ساده تر می نمایند ولی دقیقا به همان میزان تایپ یا حتی بیشتر زمان بر هستند. اما تایپیست های حرفه ای مثل گروه تایپ هلدینگ پژوهشی متفکران توانایی این را دارند خیلی سریع تر و دقیق تر از هر کدام از نرم افزارهای موجود کار تایپ را انجام دهند.

انواع خدمات تایپ آنلاین

انجام خدمات تایپ آنلاین | اشخاص بر اساس احتیاجات و شرایط خود به انواع گوناگونی از تایپ ها احتیاج دارند. مثلا امکان دارد بخواهید بعضی اطلاعات شخصی خود را به صورت فایل ورد و متن الکترونیکی تبدیل کنید یا احتمالا قصد انجام تایپ کتاب را داشته باشید که قرار است به صورت رسمی بوسیله یک انتشارات به خصوص چاپ شود. الزامات انجام پرژوه تایپ برای هر یک از موارد فرق دارد. ما در مجموعه پژوهشی متفکران از احتیاجات کاربران خود اطلاع داریم، مانند:

 • انجام خدمات تایپ آنلاین معمولی دانشجویی
 • انجام خدمات تایپ آنلاین معمولی سازمانی
 • انجام خدمات تایپ آنلاین حرفه ای و ویژه
 • انجام خدمات تایپ آنلاین صوتی
 • انجام خدمات تایپ آنلاین کتاب
 • انجام خدمات تایپ آنلاین فایل دستنویس
 • انجام خدمات تایپ آنلاین انگلیسی
 • انجام خدمات تایپ آنلاین جزوه
 • انجام خدمات تایپ آنلاینپایان نامه
 • انجام خدمات تایپ آنلاین از روی عکس و فایل تصویری
 • تبدیل ویدئو به متن

انجام خدمات تایپ آنلاین معمولی دانشجویی

انجام خدمات تایپ آنلاین

انجام خدمات تایپ آنلاین

هزینه تایپ دانشجویی در مقایسه با انواع دیگر تایپ مناسب تر می باشد با توجه به تجربه بالای هلدینگ پژوهشی متفکران در زمینه انواع خدمات تایپ، از همه نیازهای دانشجویان اطلاع داریم. می دانیم که بیشتر وقت ها دانشجویان پروژه تایپ دارند و در نتیجه انجام تایپ آنلاین معمولی نیازهای او را پاسخگو خوادهد بود. تایپ معمولی به تایپی گفته می شود که بدون غلط بوده و همه نکات نگارشی و نشانه گذاری با کیفیت مناسب ارائه می گردد. همچنین خیلی از کارمندان و سایر افراد به انجام تایپ آنلاین در هلدینگ پژوهشی متفکران نیاز خواهند داشت و می توانند این گزینه را مدنظر داشته باشند.

برخی اوقات سفارش تایپ دارای الزام های به خصوصی هستند که کاربران بر رعایت آنها تاکید دارند مثلا:

 • تایپ فرمول با نرم افزارهای به خصوص
 • تدوین جدول به صورت حرفه ای
 • طراحی تخصصی نمودار و شکل با نرم افزارهایی مانند فتوشاپ
 • تایپ ترکیبی از چندین زبان درخواستی
 • ویراستاری تخصصی پایان نامه و تنظیم متن با شیوه نامه ها

انجام خدمات تایپ حرفه ای و ویژه

انجام خدمات تایپ آنلاین | عموما افرادی که در سطح های بالای دانشگاهی تحصیل می کنند، مسئولین مجموعه های خدمات تخصصی در سطح های مختلف و بقیه افراد مانند پزشکان، استادها، پژوهشگران و … به این مدل تایپ احتیاج دارند. در زمان انتخاب این گزینه کارشناسان هلدینگ پژوهشی متفکران همه شرایط انجام تایپ شما را در نظر می گیرند و مرحله به مرحله اجرا می کنند. همچنین در زمان انجام پروژه پاسخگوی شما هستند و تغییرات لازم را بر اساس درخواست شما اعمال می کنند. کافی است همین الان در بخش ثبت سفارش سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان و دریافت مشاوره رایگان باشید.

انجام خدمات تایپ صوتی

انجام تایپ صوتی یکی از خدماتی می باشد که اخیرا خیلی مورد توجه بوده است به دلیل اینکه دانشجویان در جلسات درسی کل صحبت های استاد ها را ضبط می کنند تا هیچ مورد با اهمیتی از قلم نیوفتد و همین دانشجوها به دلیل مشغله کاری و زندگی این زمان را ندارند که همه فایل صوتی را تایپ کرده و به متن تبدیل کنند اقدام به ثبت سفارش در پروژه تایپ در هلدینگ پژوهشی متفکران می کنند تا در کمترین زمان ممکن فایل تایپ شده خود را دریافت کنند. شما نیز درصورتی که فایل صوتی دارید و زمان تایپ آن را ندارید تایپ آن را به تایپیست های تخصصی هلدینگ پژوهشی متفکران بسپارید.

تبدیل صدا به متن یکی از احتیاجات دانشجوها، مهندسان و خیلی از افراد جامعه می باشد به این دللی که بسیاری از محتواهای علمی، آموزشی و… به صورت صوت می باشند ولی برای ارائه یا ذخیره بایستی به حالت متن تایپ شوند. قسمت زیادی از سفارش های تایپ هلدینگ پژوهشی متفکران به صورت تبدیل صوت به متن می باشد. همه سفارشات تایپ صوت و تبدیل صوت به متن در مجموعه پژوهشی متفکران به صورت جداگانه دسته بندی می گردند و پس از آن در اختیار افرادی قرار می گیرند که در این حیطه تجربه و سابقه زیاد دارند. ما همه انواع فایل های صوتی را به صورت متن تایپ می کنیم.

خدمات تایپ کتاب با بهترین کیفیت

"</p

سفارش تایپ کتاب برای افرادی مناسب است که می خواهند چندین کتاب یا مقاله را با هم ترکیب کنند. این اشخاص امکان دارد اقدام به تالیف کتاب کنند و یا از جمع آوری همین مطلب ها تحقیق را انجام می دهند. در هر صورت کافی است در این گونه موارد سفارش تایپ کتاب خود را به شخصی واگذار کنند که در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه تایپ شما را انجام دهند تا زمان خود صرفه جویی کنند. هلدینگ پژوهشی متفکران آماده است تا با ارائه بهترین خدمات در زمینه انجام کار تایپ شما را در این راه راهنمایی و همراهی کند  کافی است همین الان در بخش ثبت سفارش سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان و دریافت مشاوره رایگان باشید.

خدمات تایپ از روی عکس و فایل تصویری

انجام خدمات تایپ آنلاین از روی عکس | متداول ترین روش پذیرش سفارش تایپ در سایت هلدینگ پژوهشی متفکران دریافت فایل تصویری از کاربر و تبدیل آن به فایل تایپی می باشد. فایل تصویری شما می تواند در هر سایز و با هر کیفیتی باشد. اگر کاغذ شما به حالت فیزیکی باشد می توانید از آن عکس بگیرید و برای ما ارسال نمایید. لازم به ذکر است که متن فایل برای تایپ به صورت واضح و خوانا باشد. فرمت فایل تصویری ارسالی هم می تواند هر فرمتی باشد مانند JPEG، PNG، GIF، TIFF، SVG،  BMP و …

پیشنهاد می کنیم همه فایل های تصویری برای تایپ را به ترتیب نامگذاری کنید و آنها را در یک پوشه به صورت فشرده ارسال نمایید. به این ترتیب هر مورد ابهان در خصوص ترتیب و ارتباط فایل ها رفع می گردد و تایپیست های ما می توانند سفارش پروژه تایپ شما را با سرعت بالاتری تحویل دهند.

هلدینگ پژوهشی متفکران بهترین وب سایت انجام خدمات دانشجویی و تایپ دانشجویی می باشد. خدمات تایپ فارسی در هلدینگ پژوهشی متفکران کاملا بر اساس درخواست مشتری می باشد چون اولویت ما درخواست کاربران است. هر انتخاب و تغییر فونت، رنگ بندی، حاشیه بندی، فرمت بندی و… در صورت نیاز برای کار تایپ شما انجام خواهد شد. تایپ شعر فارسی، تایپ رمان، تایپ متن های تخصصی فارسی، تایپ مقاله های فارسی و همه انواع خدمات تایپ فارسی را برای شما در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت انجام خواهیم داد کافی است همین الان در بخش ثبت سفارش سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان و دریافت مشاوره رایگان باشید.

انجام خدمات تایپ آنلاین انگلیسی

"</p

برخی اوقات اساتید دانشگاهی و یا برخی سازمان ها از اشخاص می خواهند متون لاتین تایپ کنند و با رعایت علامت های نگارشی ارائه دهند. در این موردها انجام پروژه تایپ انگلیسی کار سختی است و به زمان بیشتری احتیاج دارد. در نهایت نیاز است همه متن های خود را به اشخاصی واگذار کنید که هم نسبت به زمان متعهد هستند و هم کیفیت کار بالایی خواهند داشت. هلدینگ پژوهشی متفکران با 3 سال سابقه فعالیت در این زمینه، آماده پذیرش انواع سفارش پروژه تایپ زبان انگلیسی و لاتین است.

کافی است همین الان در بخش ثبت سفارش سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان و دریافت مشاوره رایگان باشید .برای انجام پروژه تایپ انگلیسی گروهی از تایپیست ها را داریم که به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند. همه روزه تعداد زیادی از دانشگاهیان کارمندان ارگان های مختلف متن های تخصصی و عمومی انگلیسی خود را برای تایپ به تایپسیت های ما واگذار می کنند. دلیل انتخاب هلدینگ پژوهشی متفکران موراد زیر است:

 • تایپ دقیق متن های انگلیسی
 • پاسخگویی هر گونه در خواست برای ویرایش متون انگلیسی، انتخاب فونت انگلیسی و… از سوی کاربران
 • مقرون به صرفه بودن هزینه تایپ انگلیسی
 • حرفه ای بودن سطح خدمات تایپ انگلیسی

خدمات تایپ جزوه درسی

انجام خدمات تایپ آنلاین جزوه درسی | خیلی از اساتید جزوه های دست نویس چندین ساله خود را با کیفیت پایین تدریس می نمایند و عده زیادی از دانشجویان جزوه های دروس مهم خود را به حالت دستنویس با خود دارند. استرس جدول ها، نمودارها، فرمول و شکل های جزوه را دارند. ما در مجموعه پژوهشی متفکران می توانیم همه این موارد را به بهرین شکل برای شما تایپ و طراحی کنیم. یکی از پر تکرار ترین اسناد تایپی جزوه های دانشجویی است که برای تایپ به مجموعه پژوهشی متفکران واگذار می شود. تیم ما متشکل از فارغ التحصیلان و دانشجویان برترین دانشگاه های ایران می باشد و به این ترتیب پروژه های تایپ جزوه های دستنویس را با بالاترین کیفیت تحویل خواهیم داد.

خدمات تایپ فرمول ریاضی

انجام خدمات تایپ آنلاین فرمول ریاضی | تایپ فرمول به افرادی احتیاج دارد که با اصول ریاضی کاملا آشنا باشند. تایپیست های هلدینگ پژوهشی متفکران علاوه بر آشنایی با اصول ریاضیات بر مفاهیم ریاضی نیز کاملا تسلط دارند که این شرایط احتمال خطا را در تایپ فرمول ریاضی به صفر می رساند. روش های متعددی برای تایپ فرمول ریاضی وجود دارد یکی بهره گیری از ابزار معادلات یا  Equation و ابزار Symbol نرم افزار ورد است. شیوه دیگر بهره گیری از افزونه ها و یا نرم افزارهای جانبی مانند Mathtype است. ما بر اساس درخواست و نوع سفارش شما می توانیم تایپ فرمول را به شیوه دلخواه شما انجام دهیم.

خدمات تایپ مطالب دارای جدول

انجام خدمات تایپ آنلاین | عمده متن هایی که برای تایپ به ما سپرده می شوند دارای جداول، نمودارها و اشکال هستند. گروه تایپ هلدینگ پژوهشی متفکران می تواند در آن واحد با تایپ، مواردی که ذکر کردیم را به متن شما اضافه کند. جدول ها با ابزار table در ورد و یا هر ابزار مدنظر شما طراحی می گردند همچنین نمودار ها با استفاده از ابزار chart یا به صورت فایل تصویری و یا غیره قابلیت انجام دارد.

شکل گیری فایل عموما با نرم افزارهای ویرایش عکس مثل فتوشاپ طراحی می شوند و با هر فرمت و اندازه مورد نیاز شما انجام می شود. در صورتی که بخواهید عکس مدنظر خود را در متن نهایی قرار دهید باید عکس را به صورت جدا برای ما بفرستید. در هر صورت ما می توانیم آنها را cut یاcrop کنیم. کیفیت آن را بالا ببریم و به متن بیافزایم. همچنین می توانیم تصویر را مجدد طراحی کنیم.

کلام آخر

شما کاربر گرامی برای اینکه سفارش پروژه تایپ خود را در هلدینگ پژوهشی متفکران ثبت کنید. باید متن خود را آماده کنید و برای ما ارسال کنید و پس از آن تایپ حرفه ای برای شما ارسال خواهد شد. زمانی که فایل تایپ شده را از ما تحویل گرفتید دیگر احتیاجی به نگرانی نیست و با خیال راحت پروژه خود را به استاد تحویل دهید.

با توجه به اینکه خیلی از فایل های ارسالی برای تایپ اطلاعات شخصی و محرمانه دارند یا به هر دلیل امکان دارد تمایل نداشته باشید. فایل شما در دسترس فردی دیگر قرار گیرد، مهمترین اولویت در هلدینگ پژوهشی متفکران ارزش برای حریم شخصی کاربران می باشد و تمامی فایل های ارسالی شما در هلدینگ پژوهشی متفکران محفوظ خواهد ماند و هیچ شخص ثالثی کوچکترین دسترسی به محتوا و کلیات آنها را نخواهد داشت. علاوه بر این داده های شخصی شما در زمان ثبت سفارش در هلدینگ پژوهشی متفکران نزد ما محفوظ و محرمانه است.

کارشناسان ما در مجموعه پژوهشی متفکران به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما کاربران عزیز هستند. همچنین شما می توانید از طریق ثبت سفارش یا تماس با کارشناسان ما مشاوره های رایگان در هر یک از زمینه های تایپ را داشته باشید.

دیگر خدمات دانشجویی ما 

 1. نوشتن پایان نامه در اصفهان
 2. خلاصه نویسی و بازنویسی مقاله
 3. نوشتن پروپوزال
 4. نوشتن کتاب
 5. نوشتن مقاله ISL
 6. خدمات ترجمه مقاله
 7. ویراستاری و صفحه آرایی مقاله
 8. اجرای پاور پوینت دانشجویی
 9. تحلیل آماری
ertaweb
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *